Psali o mně

2024

Rozhovor na serveru podnikatel.cz

https://www.podnikatel.cz/clanky/misto-kosiku-plete-proutene-kabelky-a-neda-dopustit-ani-na-kuzi-inspirujte-se/

 

2023

Rozhovor v podcastu Divokej západ

 

2020

Článek v online magazínu Podnikavá žena.

Podnikava zena

Celý článek již není dostupný.

 

Vyšel o mně článek v tištěném AHA pro ženy a také v online verzi. Ten najdete tady: https://www.ahaonline.cz/clanek/aha-pro-zeny-vase-pribehy/168760/manazerka-andrea-46-z-nejdku-vyrabi-kabelky-z-prouti.html

P4200697

P4200700

 

V roce 2019 jsem skončila druhá v soutěži pro začínající podnikatele T-mobile rozjezdy. Kromě cen je soutěž spojená s medializací a to je možná důležitější než pomoc finanční. Být vidět a slyšet. Raději bych byla víc vidět, protože v mém případě povídání nezprostředkuje moje výrobky, ale jsem ráda, že jsem se mohla prezentovat v mém regionu aspoň slovem. Rozhovor v rádiu si můžete poslechnout ze záznamu.

Jen pár slov obecně o mně a mluvení. Telefon a nabídka rozhovoru mě fakt vyděsila. I když už mám za sebou vedení kurzů, prezentování před kolegy i účastníky seminářů, představa mluvit do rádia mě rozhodila. Možná to v rozhovoru není moc slyšet, říkali mi, že ne, slyšet je moje přeskakování od spisovné do nespisovné češtiny. Sama jsem si sebe ještě neposlechla. Ale vy můžete na odkaze níže.

Záznam již není bohužel k dispozici.

V minulosti jsem se hodně zabývala tvorbou návodů a taky jsem zkoušela uplést všechno možné. Mimo jiné jsem recyklovala staré koše na prádlo, které byly původně pletené z bužírek. Dokonce jsem za fotonávod uveřejněný na jednom webu vyhrála vrtačku :) V roce 2013 vyšel jeden z mých návodů v tištěném receptáři.

P4200696

P4200698

Zpět do obchodu