Jak získaly kabelky svá jména

Jistě se shodneme na tom, že vybrat jméno pro své dítě je někdy pěkný oříšek. Provází člověka celý život a určitě i jeho životní cestu ovlivňuje. Jak ale vybrat jméno kabelce? Jako tvůrce a maminka dvou slečen, jsem nad tím zas tak dlouho nepřemýšlela. Musí to být ženská jména. V naší rodině je několik žen a všechny je mám ráda, protože každá z nich mě svým způsobem ovlivňuje a něco mi přináší. 

Prvních pět kabelek má jména po ženách mně nejbližších.

galerie kabelky_1

Andrea 

  • to jsem já. Proč se jmenuje jako já? Jsem tvůrce i uživatel a tuto kabelku jsem si moc oblíbila a všude ji nosím. A je první v abecedě, je to začátek.

Vlasta 

  • moje maminka. S tím jménem jsme trochu bojovali, protože není moc cool. Ale maminku máme jen jednu, a právě jedna jediná kulatá kabelka nosí její jméno.

Ella

  • moje první dcera Eliška a kabelka pro ni. Jméno jsme trochu upravili, aby bylo kratší. Kabelka je naopak trochu větší na její velkou peněženku a velký mobil. 

Aneta

  • mladší dcera Anetka. Tvořivá duše, která miluje hudbu a kabelka, která k ní přesně sedí.

Jane

  • Jana je maminka mého manžela a zaslouží si být v první pětici našich kabelek. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení